لینک خرید فایل پاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق

دانلود پاورپوینت با موضوع یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق، در قالب pptx و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: انگیزش ترویج انگیزه های مثبت انگیزش نیروی كار تعریف انگیزش مراحل انگیزش تئوری های انگیزشی تئوریهای انگیزش مبتنی بر نیاز تئوریهای مبتنی بر فرآینپاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق|40261452|nf|دانلود رایگان پاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق,پاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق,یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق,روش یکپارچه سازی نظام های انگیزش و پاداش,دو معیار مهم در مدیریت پاداش,ویژگیهای پاداش جهت ایجاد انگیزه در کارکنان,مدل یکپارچه نمودن ترغیب و تشویق
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق، در قالب pptx و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

انگیزش

ترویج انگیزه های مثبت

انگیزش نیروی كار

تعریف انگیزش

مراحل انگیزش

تئوری های انگیزشی

تئوریهای انگیزش مبتنی بر نیاز

تئوریهای مبتنی بر فرآیند

مدل ویژگیهای شغل هاكمن و الدهام

ابعاد درونی شغل

نقد مدل ویژگی های شغل

مدل انتظار پورتر و لاولر

نقد مدلانگیزشی انتظار

تجمیع مدل ویژگیهای شغل و انتظار

روش یکپارچه سازی نظام های انگیزش و پاداش

دو معیار مهم در مدیریت پاداش

ویژگیهای پاداش جهت ایجاد انگیزه در کارکنان

مدل پیشنهادی یکپارچه نمودن ترغیب و تشویق

جمع بندی و نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن پاورپوینت:

بررسی های انجام شده در برخی از كشورهای آسیایی نشان می دهد، با انگیزش صحیح در كارکنان می توان بهره وری را به سهولت تا حد 90 درصد در مؤسسات كوچك و متوسط افزایش داد. تنها راه تأمین همكاری كارکنان آن است كه آنها را در منافع حاصل از بهره وری چه به صورت مالی و چه غیرمالی سهیم نماییم. ایجاد جوّ اطمینان و ارتباط متقابل، امنیت شغلی، ایجاد فرصت های برابر برای پیشرفت، پاداش براساس عملكرد افراد و برگزاری آموزش های حین كار، از جمله مهم ترین اقدامات اساسی در افزایش بهره وری نیروی كار به شمار می روند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " یکپارچه سازی نظام ترغیب و تشویق " می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.