لینک خرید فایل پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع رهبری و سرپرستی

دانلود در قالب pptx و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مدیران در برابر رهبران نظریه ویژگیهای رهبری Trait theories of Leadership آیا رفتارهای مشخص رهبری وجود دارند؟ توسعه پیوستار رفتارهای رهبر شبكه مدیریت چیست؟ نظریههای اقتضایی رهبری الگوی فیدلر نظریهپاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع رهبری و سرپرستی|40261443|nf|دانلود پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوعرهبری و سرپرستی,دانلود رایگان پاورپوینت رهبری و سرپرستی,دانلود پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی,مدیران در برابر رهبران,نظریه‌ ویژگیهای رهبری,شبكه مدیریت,نظریه‌های اقتضایی رهبری,الگوی فیدلر,نظریه مسیر هدف,رهبری موقعیتی
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت رابینز و دی سنزو ترجمه اعرابی با موضوع رهبری و سرپرستی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود در قالب pptx و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدیران در برابر رهبران

نظریه‌ ویژگی‌های رهبری Trait theories of Leadership

آیا رفتارهای مشخص رهبری وجود دارند؟

توسعه پیوستار رفتارهای رهبر

شبكه مدیریت چیست؟

نظریه‌های اقتضایی رهبری

الگوی فیدلر

نظریه مسیر- هدف

متغیرهای موقعیتی در الگوی تجدیدنظرشده رهبری مشاركتی

رهبری موقعیتی

نگرشهای جدید در رابطه با موضوع رهبری

نظریه رهبری كاریزماتیك Charismatic leadership theory

ویژگی‌های عمده رهبران كاریزماتیك

نقش‌های نوین در رهبری

چرا اعتبار و اعتماد مهم است؟

مسائل نوین در رهبری

چگونه فرهنگ ملی بر رهبری اثر می‌گذارد؟

چگونه فرهنگ ملی بر رهبری اثر می‌گذارد؟

سرپرستی: موردی ویژه در رهبری

ویژگی‌های منحصر به فرد سرپرستی

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینت فصل هشتم کتاب مبانی مدیریت تالیف استیفن پی رابینز و دیوید ای دی سنزو ترجمه دکتر سید محمد اعرابی با عنوان " رهبری و سرپرستی" می باشد که در حجم 24 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.